• Боевики перегруппировывают силы на Новоазовско-Мариупольском направлении

    Российско-террористические войска продолжают перегруппировку своих сил.Об этом на своей странице в Facebook сообщает координатор группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук.По информации группы «ИС», основная масса сил боевиков сосредоточена на нескольких направлениях — приморском (по оси Новоазовск-Мариуполь), южнее Донецка (Докучаевск – Тельманово) и в полосе Алчевск-Стаханов (включая подразделения, блокирующие Дебальцевский плацдарм с юга и востока).

    Опубликовано 08.01.2015 09:49 Подробнее ...

Школярі Рівненщини приєднаються до онлайн-уроку з Майклом Щуром

Тележурналіст Роман Вінтонів (Майкл Щур)


У середу школи Рівненщини долучаться до святкування Дня Європи. Об этом сообщает wallnews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Усі навчальні заклади зможуть взяти участь у відкритому онлайн-уроці «Європа починається з тебе».Він розрахований на учнів 8-11 класів, однак долучитися до нього можуть усі охочі. І міське, й обласне управління освіти розіслали відповідні листи у школи Рівненщини, аби всі могли заздалегідь підготуватися. При цьому, урок влаштовуватимуть тільки для зацікавлених учнів, каже заступник начальника управління Катерина Сичик:


Ситуація така, що це все-таки не примусове залучення усіх дітей до перегляду цього уроку, а охочих. Тому, ми так і пишемо лист, щоб для всіх бажаючих створили відповідні умови, аби учні 8-11 класів могли долучитися до перегляду цього онлайн-уроку.Урок проводитиме український тележурналіст Роман Вінтонів, більш відомий як Майкл Щур.


Учні матимуть можливість задати йому свої питання. Найбільш активних згодом нагородять тематичними призами і подарунками.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/maykl_shchur_u_shkolah_236471.html”

Вход

Меню пользователя

 

Шакалам.нет