• Боевики перегруппировывают силы на Новоазовско-Мариупольском направлении

    Российско-террористические войска продолжают перегруппировку своих сил.Об этом на своей странице в Facebook сообщает координатор группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук.По информации группы «ИС», основная масса сил боевиков сосредоточена на нескольких направлениях — приморском (по оси Новоазовск-Мариуполь), южнее Донецка (Докучаевск – Тельманово) и в полосе Алчевск-Стаханов (включая подразделения, блокирующие Дебальцевский плацдарм с юга и востока).

    Опубликовано 08.01.2015 09:49 Подробнее ...

На ремонт усіх вітчизняних доріг треба 10 років і трильйон гривень

Об этом сообщает eho-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Усі дороги в Україні можуть бути відремонтовані упродовж 10 років, це коштуватиме 1 трильйон гривень. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

– За нашими оцінками, вони орієнтовні, це можна зробити дешевше, необхідно 10 років і трильйон гривень, щоби відремонтувати всі дороги в Україні, – сказав Володимир Омелян.

За його словами, щоби завершити ремонт доріг упродовж зазначеного строку, необхідно ремонтувати по 10-15 тисяч кілометрів на рік.

Омелян наголосив, що продовжувати цей процес можливо лише за умови стабільного фінансування, яке необхідно планувати на декілька років наперед.

Нагадуємо, президент Володимир Зеленський заявив про плани інвестувати в інфраструктуру України не менше 20 мільярдів доларів за 5 років.Джерело статті: “http://www.gazeta1.com/statti/na-remont-usih-vitchyznyanyh-dorig-treba-10-rokiv-i-tryljon-gryven/”

Вход

Меню пользователя

 

Шакалам.нет