• Боевики перегруппировывают силы на Новоазовско-Мариупольском направлении

    Российско-террористические войска продолжают перегруппировку своих сил.Об этом на своей странице в Facebook сообщает координатор группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук.По информации группы «ИС», основная масса сил боевиков сосредоточена на нескольких направлениях — приморском (по оси Новоазовск-Мариуполь), южнее Донецка (Докучаевск – Тельманово) и в полосе Алчевск-Стаханов (включая подразделения, блокирующие Дебальцевский плацдарм с юга и востока).

    Опубликовано 08.01.2015 09:49 Подробнее ...

Чехія слідом за Польщею відмовляється впускати путінських байкерів

Вчора в Празі біля будівлі адміністрації уряду Чехії пройшов мітинг проти приїзду групи мотоциклістів з клубу "Нічні вовки" до Чехії, передає "Радіо Прага".Відразу кілька громадських рухів і партій передали кабінету міністрів країни листи з вимогою заборонити проїзд байкерів по республіці. Отримав уряд і петицію. Її створення - це громадська ініціатива, петиція розміщена в інтернеті, на даний момент її підписало вже більше тисячі громадян Чехії.

"Ми вважаємо, що їхню акцію варто розглядати в двох напрямках. Пропаганда, політичні цілі. Але також ми отримуємо певні сигнали та інформацію, що їх пересування може створити і загрозу безпеці країни", - заявив один з авторів петиції Томаш Пешінскій.

Нагадаємо, сьогодні російський байкерський клуб "Нічні Вовки" починає "європейське турне". З нагоди майбутнього Дня Перемоги мотоциклісти під проводом особистого друга Володимира Путіна Олександра Залдостанова на прізвисько "Хірург" відправляються з Москви до Німеччини. Їхній шлях лежить і через Чехію та Польщу. Остання, як відомо, відмовилась пропускати "вовків". 

 

http://gazeta.ua/articles/life/_cehiya-slidom-za-polscheyu-vidmovlyayetsya-vpuskati-putinskih-bajkeriv/622987

Вход

Меню пользователя

 

Шакалам.нет