• Боевики перегруппировывают силы на Новоазовско-Мариупольском направлении

    Российско-террористические войска продолжают перегруппировку своих сил.Об этом на своей странице в Facebook сообщает координатор группы «Информационное сопротивление» Дмитрий Тымчук.По информации группы «ИС», основная масса сил боевиков сосредоточена на нескольких направлениях — приморском (по оси Новоазовск-Мариуполь), южнее Донецка (Докучаевск – Тельманово) и в полосе Алчевск-Стаханов (включая подразделения, блокирующие Дебальцевский плацдарм с юга и востока).

    Опубликовано 08.01.2015 09:49 Подробнее ...

На обмін полоненими, який планується в грудні, готується близько ста осіб, - Арестович (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні


Обмін полоненими між Україною і Росією може статися до 24 грудня. Україна вже направила тій стороні відповідний список осіб, яких хоче повернути. Це список з чотирьох категорій, в першій з яких близько 100 українців.

Об этом сообщает Политика 2.0

Україна вважає утримуваними близько 250 осіб, включаючи кримських татар і наших громадян, що містяться безпосередньо в РФ. Про це в ефірі Апостроф Live на телеканалі Апостроф TV розповів радник з інформаційної політики української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович.

"Нам є кого міняти і та сторона зацікавлена. Це можна сказати і про їх полонених. Це їх військовослужбовці або агентура, або співробітники спецслужб. Це досить паритетний обмін. Ми, зокрема, наполягаємо на тому, щоб саме військовослужбовців обміняти, тому що ми знаємо практику, коли хапають просто цивільних людей. Їх підводять під статтю так званих "законів" — державна зрада або тероризм — і пропонують на обмін. Хочемо, щоб ця практика припинилася. Тому йде запекла боротьба за конкретним людям з конкретними прізвищами. Можливість обміну до новорічних свят, я думаю, 15-20%. Це все російська тактика. Вони можуть тягнути до останнього часу і лише за одну добу все вирішити. Це дуже схоже на їх стиль. Але є приємна новина, яка полягає в тому, що на російську сторону збільшений тиск ОБСЄ, Франції та Німеччини", — сказав Арестович.

Раніше керівник Офісу президента України Андрій Єрмак заявляв, що Україна розраховує на проведення обміну полоненими з окупаційними військами на Донбасі в найближчі тижні. Також ASPI news повідомляло, що, за словами терористів ОРДЛО, проведення обмінів полоненими неможливий без узгодження в Контактній групі дорожньої карти з реалізації Мінських угод і її схвалення Верховною Радою.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/na-obmin-polonenimi-yakiy-planuetsya-v-grudni-gotuetsya-blizko-sta-osib-arestovich”

Вход

Меню пользователя

 

Шакалам.нет